Naziv i vrsta robe:
Nazidna solarna lampa
Uvoznik:
Musicman tr
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | MODEE |
| Tip | Solarna lampa |
| Montaža | Nazidna |
| Napajanje | Punjivi Ni-MH 1.2 V AA akumulator, 300 mAh (zamenljiv, u sklopu) |
| Punjenje | Solarno |
| LED dioda | SMD |
| Temperatura svetlosti | 3200 K |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Jačina svetlosti | 3 lm |
| Vreme punjenja | 6 h |
| Vreme rada | ~8 h |
| Materijal kućišta | Plastika |
| IP zaštita | IP44 |
| Dimenzije | 130x160x210 mm |
Naziv i vrsta robe:
Nazidna solarna lampa
Uvoznik:
Musicman tr
Zemlja porekla:
Kina