Norveški radijator - konvektor 1250W
Uštedite 17%
Konačna cena
23,940 RSD
Konačna cena
23,940 RSD
-
Konačna cena
23,940 RSD
Konačna cena
23,940 RSD
Trenutna cena
19,850 RSD
19,850 RSD
-
19,850 RSD
Trenutna cena
19,850 RSD
- BEHA norveški konvekcioni radijator
- Namenjen postavljanju u najhladnije delove prostorije, ispod prozora
- Dizajniran za veću efikasnost - vruć vazduh se ispušta na prednjoj strani i usmerava dalje od zida i ka podu
- Nečujan rad zahvaljujući specijalno dizajniranom aluminijumskom grejaču
- Ugrađena zaštita protiv smrzavanja osigurava održavanje temperature u prostoriji na 5°C
- Sigurnosni termostat isključuje radijator ukoliko se prekrije odećom, osiguravajući time bezbednije korištenje
- Dvostruka električna izolacija i IP24 zaštita protiv prskanja vodom omogućavaju upotrebu ovog radijatora u prostorijama sa visokim sadržajem vlage
- Predviđen za zagrevanje prostora do 12 m2 (ukoliko je urađena izolacija)
| Brend | BEHA |
| Tip | Konvektorska grejalica |
| Napajanje | 220-240 V~ |
| Snaga | 1250 W |
| Montaža | Nazidna |
| Dužina kabela | 1.5 m |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP24 |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Zaštita kod prevrtanja | Ne |
| Termostat | Da |
| Podesiva snaga | Ne |
| Tajmer | Ne |
| Dodatne funkcije | Zaštita protiv smrzavanja |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Masa | 8 kg |
| Dimenzije | 927x400x83 mm |
Prodavnica Hoba ulaže sve napore da boje artikala na internetu budu što sličnije bojama u prirodi. Ipak, zbog različitog prikaza na uređajima, boje koje dobijete mogu se delimično razlikovati od onih na ekranu.
Akcija traje od 18.04.2026. do 18.05.2026.