Naziv i vrsta robe:
OSRAM bela spot lampa 5xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | OSRAM |
| Tip | Spot lampa |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60Hz |
| Grlo | 5 x GU10 |
| Montaža | Nadgradna |
| Boja kućišta | Bela |
| Materijal kućišta | Aluminijum, čelik |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 1338 g |
| Dimenzije | 605x138x60 mm |
| Ostale napomene | Sijalice se kupuju zasebno |
| Maksimalno opterećenje | 5x6 W |
Naziv i vrsta robe:
OSRAM bela spot lampa 5xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina