Naziv i vrsta robe:
OSRAM PRIMAL bela spot lampa 2xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | OSRAM |
| Tip | Spot lampa |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60Hz |
| Grlo | 2 x GU10 |
| Montaža | Nadgradna |
| Boja kućišta | Bela |
| Materijal kućišta | Čelik |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 421 g |
| Dimenzije | 300x152x119 mm |
| Ostale napomene | Sijalice se kupuju zasebno |
| Maksimalno opterećenje | 2 x 6 W |
Naziv i vrsta robe:
OSRAM PRIMAL bela spot lampa 2xGU10
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina