Naziv i vrsta robe:
Pištolj za lepljenje 100W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | ZD |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 100 W |
| Patrone | 11 mm |
| Prekidač | Ne |
| Vreme zagrevanja | 5-8 min |
| Radna temperatura | 190°C (grejač) |
| Vreme topljenja | ~2 min |
| Dužina kabela | 1.35 m |
| Dimenzije | 175x163x39 mm |
Naziv i vrsta robe:
Pištolj za lepljenje 100W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina