Naziv i vrsta robe:
Prenosni punjivi LED reflektor
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Tip | Prenosni reflektor |
| Napajanje | Li-ion akumulator (u sklopu), adapter za punjenje se kupuje zasebno (5 V / 2 A) |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| PIR senzor | Ne |
| Montaža | Samostojeća |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Narandžasta |
| IP zaštita | IP20 |
| Masa | 366 g |
| Dimenzije | 125x230x100 mm |
Naziv i vrsta robe:
Prenosni punjivi LED reflektor
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina