Naziv i vrsta robe:
PROSTO podni ventilator 50cm
| Brend | PROSTO |
| Tip | Podni |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 120 W |
| Oscilacija | Ne |
| Maksimalan protok vazduha | 102.44 m3/min |
| Maksimalna brzina vazduha | 3.8 m/s |
| Broj brzina | 3 |
| Nivo buke | <69 dB (A) |
| Prečnik lopatica | 50 cm |
| Dužina kabela | 1.5 m |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Masa | 5.5 kg |
| Dimenzije | 620x145x610 mm |
Naziv i vrsta robe:
PROSTO podni ventilator 50cm