Naziv i vrsta robe:
PROSTO stona LED lampa 4W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | PROSTO |
| Snaga | 4 W |
| Struja | 39 mA |
| Izvor svetlosti | 19 x 2835 SMD LED |
| Jačina svetlosti | 250 lm |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Temperatura svetlosti | 4500 K |
| Ugao svetlosti | 120° |
| CRI vrednost | 80 Ra |
| Baterija | Ugrađena litijum, 1200 mAh |
| Vreme punjenja | ~2 h |
| Vreme rada | ~1 h (sa jednim punjenjem) |
| Napajanje | 5 V / 1 A (adapter nije u sklopu) |
| Dimabilnost | Da, u 3 stepena |
| Dimenzije | 87x87x263 mm |
| Boja kućišta | Bela |
Naziv i vrsta robe:
PROSTO stona LED lampa 4W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina