Naziv i vrsta robe:
Rešo sa jednom grejnom pločom 1500W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | HOME |
| Tip | Rešo |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Snaga | 1500 W |
| Električne ploče | Masivna metalna ploča, 18 cm, 199.2 Wh/kg |
| Boja kućišta | Siva |
| Dužina priključnog kabela | 80 cm |
| Masa | 1.9 kg |
| Dimenzije | 230x85x255 mm |
Naziv i vrsta robe:
Rešo sa jednom grejnom pločom 1500W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina