Naziv i vrsta robe:
Set alata 24 kom.
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Tip | Set alata 24 kom. |
| Alati | Kombinovana klešta, čekić |
| Ključevi | Podesiv ključ 150 / 20 mm |
| Odvijači | Odvijač sa magnetnim uloškom, 155 mm |
| Nastavci za odvijač | 20 kom. |
| Pljosnati | 3 / 4 / 5 / 6 / 7 |
| Phillips | PH0 / PH1 / 2 x PH2 / PH3 |
| Torx | T10 / T15 / T20 / T30 / T40 |
| Šestougaoni | 2 / 3 / 4 / 5 / 6 |
| Dimenzije | 280x45x185 mm |
Naziv i vrsta robe:
Set alata 24 kom.
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina