Naziv i vrsta robe:
Solarni LED reflektor-lampa sa PIR senzorom
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | PROSTO |
| Tip | Solarni reflektor |
| Napajanje | 2 x 18650 Li-ion akumulator, 1200 mAh (ugrađen) |
| Snaga | 20 W |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 6500 K |
| Jačina svetlosti | 550 lm |
| Tip diode | COB |
| Režim rada | 3 režima (100% jačina svetla, gašenje nakon ~30 s / 100% jačina svetla, kada nema pokreta radi slabim intezitetom / konstantan rad slabim intezitetom, moguće podešavanje inteziteta) |
| PIR senzor | Da |
| Montaža | Zidna |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Dimabilnost | Da, putem daljinskog upravljača |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP44 |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Dimenzije | 550-375x117 mm |
Naziv i vrsta robe:
Solarni LED reflektor-lampa sa PIR senzorom
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina