Naziv i vrsta robe:
Solarni LED reflektor sa senzorom pokreta
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | HOME |
| Tip | Solarni reflektor |
| Napajanje | Ugrađen akumulator Li-ion 18650 / 3.7 V / 1200 mAh |
| Snaga | 2.16 W |
| Boja svetlosti | Dnevna svetlost |
| Temperatura svetlosti | 10000 K |
| Jačina svetlosti | 300 lm |
| Broj LED dioda | 36 |
| Tip diode | SMD |
| PIR senzor | Da |
| Montaža | Zidna |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 3 kWh / 1000 h |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| IP zaštita | IP44 |
| Radna temperatura | -10 do +40°C |
| Dimenzije | 190x30x108 mm |
| Ugao detekcije senzora | 120° |
| Domet senzora | 5 m (<24 °C) |
Naziv i vrsta robe:
Solarni LED reflektor sa senzorom pokreta
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina