Naziv i vrsta robe:
Spot lampa 1xGU10
Uvoznik:
B.B. Link DOO Beograd, Koste Abraševića 10, 11077 Beograd, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Tip | Spot lampa |
| Oblik | Pravougaoni |
| Montaža | Nadgradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Grlo | 1 x GU10 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | Ne |
| Dimenzije | 60x60x100 mm |
| Maksimalno opterećenje | 50 W |
Naziv i vrsta robe:
Spot lampa 1xGU10
Uvoznik:
B.B. Link DOO Beograd, Koste Abraševića 10, 11077 Beograd, Srbija
Zemlja porekla:
Kina