Naziv i vrsta robe:
Stona dečija RGB lampa
Uvoznik:
BB Link
Zemlja porekla:
Kina
| Snaga | 2.5 W |
| Izvor svetlosti | LED |
| Jačina svetlosti | 55 lm |
| Boja svetlosti | Hladno bela + RGB |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Baterija | Li-ion |
| Vreme punjenja | 3.5 h |
| Vreme rada | 4 h (100% snage), 8 h (50% snage) |
| Napajanje | Putem USB kabela (adapter nije u sklopu) |
| Dimabilnost | Da |
| Režim rada | Promenljivo dodirom prekidača: 50% snage / 100% snage / crveno svetlo / zeleno svetlo / plavo svetlo / RGB automatski / jedna boja / gašenje |
| Dimenzije | 245x190 mm |
| Boja kućišta | Plava |
Naziv i vrsta robe:
Stona dečija RGB lampa
Uvoznik:
BB Link
Zemlja porekla:
Kina