Naziv i vrsta robe:
Stoni USB mini ventilator
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | HOME |
| Tip | Stoni |
| Napajanje | 5 V / 500 mA (preko USB priključka) |
| Snaga | 2.5 W |
| Oscilacija | Ne |
| Broj brzina | 1 |
| Nivo buke | 48 dB (A) |
| Prečnik lopatica | 10 cm |
| Dužina kabela | 1.4 m (USB kabel, u sklopu) |
| Zaštita od pregrevanja | Ne |
| Dimenzije | 14.5x15x9.5 cm |
Naziv i vrsta robe:
Stoni USB mini ventilator
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
Kina