Naziv i vrsta robe:
Ugradna zidna LED lampa 6.5W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina
| Tip | LED lampa |
| Montaža | Ugradna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 6.5 W |
| Boja svetlosti | Toplo bela |
| Temperatura svetlosti | 3000 K |
| Jačina svetlosti | 365 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Potrošnja | 7 kWh / 1000 h |
| Radni vek | 30000 h |
| Broj uklj. / isklj. | 15000 |
| Dimabilnost | Ne |
| Materijal kućišta | Aluminijum / plastika |
| Boja kućišta | Antracit |
| IP zaštita | IP65 |
| Radna temperatura | -20°C do +50°C |
| Dimenzije | (D) 176 x (V) 62 x (Š) 63 mm |
Naziv i vrsta robe:
Ugradna zidna LED lampa 6.5W
Uvoznik:
Elementa DOO Subotica, Jovana Mikića 56, 24000 Subotica, Srbija
Zemlja porekla:
Kina