Naziv i vrsta robe:
Univ. punjač akumulatora do 8 kom. sa displejem
| Brend | XTAR |
| Napajanje | QC3.0 (5V DC / 2 A, 9V DC / 2 A) |
| Struja punjenja | 8x500 mA |
| Veličina akumulatora | Od 10440 do 26650 |
| Tip akumulatora | 3.6 V/3.7 V ICR/IMR/INR/Li-ion, Ni-Mh i Ni-Cd A/AA/AAA/AAAA/C i SC |
| Broj akum. za istovremeno punjenje | 8 |
| Dimenzije | 194x137x34 mm |
| Ostale napomene | Može da dopunjava i zaštićene 20700/21700 akumulatore |
Naziv i vrsta robe:
Univ. punjač akumulatora do 8 kom. sa displejem