Naziv i vrsta robe:
Usisivač za suvo i mokro usisavanje 30l 1400W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina
| Brend | PROSTO |
| Tip | Usisivač za suvo i mokro |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 1400 W |
| Nivo buke | 80 dB (A) |
| Vakum | 190 mbar / 19 kPa |
| Kabel | 4.5 m |
| Radijus rada | 7.2 m |
| Zapremina | 30 l |
| Pribor | Fleksibilno crevo, 3 nastavka za usisavanje, metalna teleskopska cev, HEPA filter, sunđerasti filter |
| Dodatne funkcije | Funkcija duvanja, funkcija čišćenja filtera, držač kabela, okvir za pribor, otvor za ispuštanje vode |
| Rezervni delovi | Hepa filter HF07, sunđerasti filter SF01, papirna kesa PK01-30l (kupuju se zasebno) |
| Boja kućišta | Plava, hrom |
| IP zaštita | IPX4 (zaštita od prskajuće vode iz svih smerova) |
| Masa | 7.9 kg |
| Dimenzije | Usisivač: 38x36.5x60.5 cm, fleksibilno crevo: 3.5x200 cm, metalna teleskopska cev: 3.5x47(min)-77(maks.) cm |
Naziv i vrsta robe:
Usisivač za suvo i mokro usisavanje 30l 1400W
Uvoznik:
Elementa d.o.o., Subotica
Zemlja porekla:
kina