Naziv i vrsta robe:
VOX friteza 2750W
Uvoznik:
ERG doo Šimanovci
Zemlja porekla:
Kina
| Brend | VOX |
| Tip | Friteza |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Snaga | 2750 W |
| Zapremina | 3.5 l |
| Tajmer | Ne |
| Dodatne funkcije | Podesiv termostat, uklonjiv rezervoar |
| Boja kućišta | Crna |
| Masa | 2.95 kg |
| Dimenzije | 41(Š) x 25.2(V) x 27.6(D) cm |
Naziv i vrsta robe:
VOX friteza 2750W
Uvoznik:
ERG doo Šimanovci
Zemlja porekla:
Kina